Fallout 4 - Bethesda pokazała pierwszy trailer!

Pierwszy Fallout pojawił się w 1997 roku i wywołał zamieszanie nie mniejsze, niż prawdziwa wojna atomowa. Kontynuacja wyszła rok później i również była hitem na całym świecie. A potem nastąpiła długa dekada przerwy, po której gracze po raz trzeci mogli powrócić do post-apokaliptycznego świata. W 2010 roku pojawiło się "poboczne" New Vegas i do dziś nie było wiadomo, co dalej.

Ale już oficjalnie wiemy, że Fallout 4 nadchodzi! Fanatykom serii to wystarczy do szczęścia, jednak inni gracze chcieliby wiedzieć, czego spodziewać się w grze - jaka będzie fabuła, lokacje, itp. I jak na razie tego się nie dowiedzą poza lakoniczną wzmianką, że akcja gry ma miejsce głównie w Bostonie - albo raczej tym, co ocalało z tej metropolii. Bethesda zdradzi więcej szczegółów 14 czerwca podczas konferencji na targach E3. Póki co ujawniono pierwszy trailer, który na oficjalnym kanale producenta zaliczył 1 281 540 osłon w czasie zaledwie sześciu godzin! A oto i on.

Podobnie jak w Fallout 3, tak i tu gracz będzie mógł patrzeć na świat z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Niestety, na oficjalną datę premiery przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać, wiadomo jednak, że gra ukaże się na PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Można już zamawiać ją w przedsprzedaży, a ceny to 175 złotych w wersji komputerowej oraz 255 w wersji dla konsol.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: