Fallout: New Vegas - nadchodzą trzy duże DLC

Bethesda poinformowała o planach wydania trzech DLC, których fabuła prezentuje się naprawdę ciekawie. Dodatki mają się ukazywać co miesiąc, a pierwszy trafi do dystrybucji jeszcze w tym miesiącu.

Nowe DLC do gry Fallout: New Vegas nazywać się będą: Honest Hearts, Old World Blues oraz Lonesome Road. W pierwszym z nich (w sprzedaży już 17 maja) trafimy do Parku Narodowego w Utah, gdzie nasza karawana zostanie porwana przez miejscowych tubylców. Przypadkowo zostaniemy wplątani w wojnę pomiędzy lokalnymi wioskami. Wynik konfliktu zadecyduje o przyszłości tego obszaru.

Premiera Old World Blues zaplanowana jest na czerwiec. W tym DLC będziemy mogli poznać zwyczaje i codzienne życie mutantów z Mojave. Nasz bohater zostaje przez nich porwany w celu przeprowadzenia na nim pewnych eksperymentów. Koniec końców będziemy mogli sprzymierzyć się z oprawcami, by stawić czoła jeszcze większemu złu.

Zobacz również:

  • The Sims 4: Razem Raźniej - ile kosztuje nowy dodatek do gry?

Lonesome Road natomiast zawita na nasze komputery w lipcu. Dodatek ten opowiada nam historię kuriera z zadania wykonywanego na początku Fallout: New Vegas. Będziemy zmuszeni odbyć podróż do Divide - rejonu, z którego nikt jeszcze nie wrócił.

Warto zaznaczyć, że trzy opisane wyżej DLC do Fallout: New Vegas ukażą się na wszystkie platformy w jednym momencie. Kosztować mają 9,99 dolara (lub 800 punktów Microsoftu).