Fallout: New Vegas - patch jeszcze przed dodatkiem DLC

Jason Bergman, przedstawiciel firmy Bethesda, poinformował że poprawka do kolejnej części słynnego RPG osadzonego w post nuklearnym świecie, ukaże się jeszcze przed wydaniem kolejnego DLC.

Informacja o nowej poprawce do gry Fallout: New Vegas ukazała się na oficjalnym forum firmy Bethesda. Łatka zostanie wydana na takie platformy jak PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3. Jej celem jest optymalizacja działania gry oraz poprawa stabilności.

"Usunęliśmy sporo krytycznych błędów powodujących zawieszanie się aplikacji, poprawiliśmy także działanie poszczególnych broni tak, by były one bardziej zbalansowane. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest jeszcze sporo do zrobienia. Dlatego też, na bieżąco obserwujemy fora internetowe i śledzimy wypowiedzi graczy" - przyznał Bergman.

Zobacz również:

  • Nowa aktualizacja systemu Windows 10 - co nowego?
  • Windows 10 - nadchodzi poprawka naprawiająca problemy z wydajnością
  • Wiemy o której zainstalujesz iOS 14 i iPadOS 14 - lepiej podładuj iPhone'a

Wiadomo, że patch do Fallout: New Vegas ujrzy światło dzienne przed ukazaniem się pakietu DLC (dodatek najprawdopodobniej nosić będzie nazwę Honest Hearts), czyli w ciągu kilku najbliższych tygodni - dokładne daty nie są jeszcze znane. Graczom pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne informacje.