Fallout: New Vegas w "Edycji Ultimate"

Jakimś cudem ominęliście New Vegas w czasie swoich wędrówek po pustkowiach? Okazuje się, że nic straconego. Jak w przypadku większości szanujących się, dobrych tytułów tak i Fallout: New Vegas już niebawem doczeka się swojej własnej zbiorczej edycji.

Można śmiało powiedzieć, że prócz wielkich premier jak Mass Effect 3, początek przyszłego roku upłynie nam pod znakiem Fallouta. Już 7 lutego na PC, PS3 i Xbox 360 zadebiutuje Fallout: New Vegas Ultimate Edition. Jak nie trudno się domyślić specjalna rozszerzona edycja będzie zawierać w sobie wszystkie dodatki, które ukazały się na rynku. A więc: Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues i Lonesome Road, a także pomniejsze DLC takie jak Courier's Stash i Gun Runner's Arsenal - możemy więc być pewni, że sprzętu nam nie zabraknie. Wszystkich graczy zapewne ucieszy również fakt, że razem z nową edycją limit poziomów w samej grze został zwiększony do 50.

Tak prezentuje się okładka rozszerzonej edycji. Przyznaję, że sam czekałem na zbiorcze wydanie Fallout: New Vegas i bardzo cieszę się z takiego obrotu sprawy. Pozostaje czekać do lutego, szkoda jedynie, że cena nie została jeszcze potwierdzona.