Fallout: Nuka Break - odcinek drugi

Ekipa, która popełniła Nuka Break nie zawaliła i powraca z nowym epizodem swojego show. Czy drużynie, (bynajmniej nie pierścienia) uda się w końcu odnaleźć legendarną Nuka Colę? Znając życie nie, ale przekonajcie się sami.

Wszystko zaczęło się od fanowskiego filmu kilku zapaleńców, którzy tak pokochali post-apokaliptyczny świat, że postanowili wziąć jego losy we własne ręce. Film z miejsca zaskarbił sobie sympatię fanów na całym świecie.

Dwa tygodnie temu (coś często wracamy ostatnio wstecz) mogliście podziwiać pierwszy epizod... serialu (!) Nuka Break, wtedy też zastanawiałem się czy grupka pociągnie dalej ten zacny projekt. Jak się okazało dali radę, ba jest nawet lepiej niż można było przypuszczać. W skrócie można napisać, że wesoła gromadka się nam rozkręca. Czego efekty możecie właśnie podziwiać.

Zobacz również:

  • Recenzja: Encased – recenzja gry. Postapokaliptyczne RPG dla fanów klasyki

Tylko tak trzymać, a niedługo okaże się, że Nuka Break stanie się oficjalnym serialem promującym gry z serii Fallout. Nadal pozostaje pytanie, czemu nasze seriale nie mają chociaż w połowie tak dobrej realizacji?