Family Farm Demo - konkurencja FarmVille już do pobrania

Family Farm to kolejna gra, która umożliwia nam wcielenie się w farmera. Tym razem przenosimy się do przeszłości gdzie będziemy prowadzić i rozwijać nasze rodzinne gospodarstwo.

Family Farm Demo to wersja demonstracyjna ciekawego symulatora, który pozwoli nam sprawdzić się jako właściciel dziewiętnastowiecznej, rodzinnej farmy.

Family Farm mocno koncentruje się na bohaterach. Członkowie naszej rodziny posiadają różne talenty i umiejętności, które możemy rozwijać w trakcie rozgrywki. Z czasem będą pracowali coraz wydajniej. Należy również pamiętać o gotowaniu posiłków, ponieważ do pracy potrzebna jest energia. Istnieje także możliwość zatrudnienia pracowników, ale jest to dość duży koszt.

Family Farm prezentuje się dobrze pod względem graficznym. Mamy możliwość uprawiać rośliny zgodnie z rocznym cyklem oraz hodować zwierzęta. Należy również pamiętać o rozbudowie naszej posiadłości, ponieważ należy przygotowywać miejsce dla kolejnych członków rodziny. Gra podzielona jest na obszary i zadania. Dzięki temu nie nudzi się szybko i daje nam dużo zabawy.

Zapraszamy do pobrania Family Farm Demo.

Zapraszamy również do obejrzenie trailera