Fanboy Apple chce poślubić...MacBooka

Pewien właściciel MacBooka postanowił go oficjalnie poślubić. Takie rzeczy tylko w USA...

Firma Apple ma chyba najzagorzalszych wielbicieli, którzy jednak niekiedy popadają w obsesję. Przykładem takiego fanboy'a jest mieszkający na Florydzie Chris Sevier (były adwokat i producent muzyczny), który złożył wniosek o zezwolenie mu na poślubienie jego ukochanego MacBooka nafaszerowanego treściami porno. Sąd w Utah nie przychylił się jednak do tej prośby.

Zawiedziony Sevier postanowił jednak walczyć i złożył kilka dni temu w sądzie Apelacyjnym 50-stronicowy dokument, w którym przekonuje, że jego miłość do laptopa nie różni się od miłości pomiędzy parami homoseksualnymi. Zarzuca też sądowi w Utah dyskryminację mniejszości. Ponadto podkreśla, że jego związek z komputerem niesie ze sobą mniejsze ryzyko niż w przypadku związków jednopłciowych, ponieważ podczas rozwodu wszystko będzie można przeprowadzić znacznie sprawniej.

Zobacz również:

  • iPhone 13 naładujesz szybciej niż inne modele iPhone!
  • Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [23.07.2021]
  • MacBook Air 2021 - data premiery, cena, specyfikacja techniczna [23.07.2021]

Warto dodać, że Chris Sevier już wcześniej dał się poznać z dziwnych potyczek prawnych. Pozwał bowiem Apple za to, że w przeglądarce nie stosuje filtrów blokujących treści dla dorosłych. To zaś spowodowało, że się od nich uzależnił, co w końcu doprowadziło do rozpadu jego małżeństwa...

________________

Dla wyjaśnienia, nazwałem tego mężczyznę zagorzałym fanboy'em Apple ponieważ pomimo krzywdy jaką wyrządziłą mu ta firma nadal jest jej wierny.