Fantastyczna aukcja WOŚP! Wylicytuj pojedynek z Janem Błachowiczem i gamingowego potwora Acer Predator!

W jednej z najciekawszych aukcji w ramach 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możemy wygrać dwa razy. Do wylicytowania jest bowiem najmocniejsza gamingowa maszyna Acer Predator Orion 9000 oraz wyjątkowe starcie z Janem Błachowiczem.

W ramach 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prowadzonych jest wiele unikatowych aukcji, na których możemy wylicytować spotkania ze znanymi osobami oraz przeżyć ciekawe doświadczenia. Aukcja, o której za chwilę się dowiecie z pewnością zainteresuje najbardziej wymagających graczy oraz fanów sportów walki.

Fantastyczna aukcja WOŚP! Wylicytuj pojedynek z Janem Błachowiczem i gamingowego potwora Acer Predator!

Do zwycięzcy licytacji trafi bowiem jeden z najmocniejszych gamingowych komputerów stacjonarnych, które wyprodukowała firma Acer. Mowa tutaj powiem o jednostce Predator Orion 9000. Komputer wyposażony w procesor Intel Core i9-10980XE Extreme Edition, kartę graficzną GeForce RTX™ 3090 oraz 128 GB pamięci DDR4. Znajdziemy w nim także chłodzenie cieczą, 3 coolery, mnóstwo zaawansowanych systemów w tym funkcję TURBO rozpędzającą 18-rdzeniowy i 36-wątkowy procesor Intela do 4,8 GHz. Komputer z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Na obudowie komputera znajdziemy także autograf Jana Błachowicza.

Zobacz również:

  • Acer wybiera ekologiczną przyszłość. Nową kampanią chce do tego zachęcić też klientów... i konkurencje
Fantastyczna aukcja WOŚP! Wylicytuj pojedynek z Janem Błachowiczem i gamingowego potwora Acer Predator!

Acer Predator Orion 9000

Osoba, która wygra aukcję będzie także miała okazję do bezpośredniego starcia 1 na 1 z polskim mistrzem MMA i zawodnikiem prestiżowej organizacji UFC, Janem Błachowiczem. Od razu uspokoimy: pojedynek nie będzie miał miejsca w oktagonie. Starcie odbędzie w dowolnej, wybranej przez zwycięzcę grze komputerowej.

Partnerami, dzięki którymi możliwe było zorganizowanie takiej aukcji są Jan Błachowicz, firma Acer oraz @IntelPolska. Ta niezwykłą licytacja trwa jeszcze przez sześć kolejnych dni, zakończy się 6 lutego. Jeżeli chcecie wziąć w niej udział, zrobicie to klikając w ten link.

Zobacz także: 30. finał WOŚP - sprawdź najciekawsze aukcje Allegro!