Fantastyczna wojna

Sacrifice, czyli epickie bitwy osadzone w świecie fantasy.

Nad nowym produktem - Sacrifice - zapowiadanym przez Interplay pracują programiści z Shiny Entertaiment (autorzy m.in. hitowego MDK i Messiah).

Nowa gra należy do gatunku strategii czasu rzeczywistego rozgrywanych w środowisku trójwymiarowym. Jej akcja dzieje się w świecie fantasy, a zadaniem gracza jest pokierowanie w walce o władzę jednym z pięciu zwaśnionych stronnictw. Każda ze stron konfliktu dysponuje niepowtarzalnym arsenałem jednostek, wiele z nich posługujących się potężną magią. Autorzy zapewniają, że wszystkie bitwy będą niezwykle widowiskowe i nawet duża ilość obiektów na ekranie nie spowolni prędkości działania programu. Stanie się to możliwe za sprawą wydajnego engine'u graficznego oraz wysokiego stopnia optymalizacji kodu gry. W Sacrifice zostanie również rozbudowana opcja multiplayer, kładąca główny nacisk na grę za pośrednictwem Internetu.

Wszystko wskazuje na to, że Sacrifice zostanie zaprezentowany publiczności na targach E3 w Los Angeles. Już niedługo pod adresem www.sacrifice.net/ będzie dostępna oficjalna strona internetowa gry.


Zobacz również