Far Cry CD - pobierz patch do polskiej wersji

Cenega Poland udostępniła łatę do polskiej wersji gry 'Far Cry', wydanej na płytach CD. Łata poprawia przede wszystkim polskie dialogi i głos głównego bohatera w grze oraz wprowadza kilka nowych usprawnień technicznych. Ze względu na załączone próbki dźwiękowe jej objętość jest niezwykle duża - plik 'waży' bowiem ponad 660 MB. Uaktualnienie można już pobrać z naszego serwera FTP.

Patch przeznaczony jest wyłącznie do wersji CD gry, ponieważ w polskiej wersji 'Far Cry' wydanej na DVD powyższa łata jest już zaimplementowana.

'Far Cry' to gra taktyczno-zręcznościowa w konwencji FPP przygotowywana w wersjach na PC, PS2, Xbox oraz Game Cube. W grze zastosowano jeden z najnowocześniejszych silników graficznych - CryENGINE, który doskonale sprawdza się zarówno na otwartym terenie, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Co ciekawe, engine nie jest odpowiedzialny tylko za grafikę - za jego pomocą sterowany jest cały świat. Od fizyki (postaci, ubrań, przedmiotów, pojazdów) poprzez dźwięk 3D (5.1 i EAX 2.0), rendering (na PC - OpenGL i DirectX 8/9 oraz na Xbox, PS2, Game Cube) do efektów specjalnych (cieniowanie, dynamiczne oświetlenie, mgła) i sztucznej inteligencji.

Głównym bohaterem gry jest Jack Carver, marynarz i kapitan niewielkiej łodzi, który przyjmuje intratną propozycję przetransportowania ponętnej dziennikarki Valerie na pewną rajską wyspę. Niestety, w chwili zawijania do portu Jacka powitała kanonada artyleryjska, która zatopiła jego łódź. Bez pieniędzy, łodzi i pojęcia o tym, co się dzieje na wyspie opanowanej przez grupę bezwzględnych najemników, Jack podejmuje walkę o przetrwanie. Już wkrótce okazuje się jednak, że walczy o przetrwanie całej ludzkości.

Pliki do pobrania:

Far Cry CD Patch

Demo gry

Polska strona gry


Zobacz również