'Far Cry' - polska premiera

W związku z jutrzejszym debiutem 'Far Cry' na rynku polskim, wydawca gry Cenega Poland organizuje jej promocyjne prezentacje na komputerach wyposażonych w procesory AMD ATHLON 64. Pokazy będą odbywać się przez czternaście dni, począwszy od dnia premiery gry w salonach Empik w Łodzi i Wrocławiu. Akcja promocyjna odbywa się pod hasłem "FAR CRY & AMD", a w trakcie jej trwania będzie można również wygrać prezentowane procesory.

Przypomnę tylko, że 'Far Cry' jest strzelaniną FPP, której akcja toczy się na tropikalnej wyspie będącej siedzibą szalonego genetyka próbującego przerażających eksperymentów genetycznych. W grze wcielamy się w Jacka Carvera, który na skutek 'nieszczęśliwego zbiegu okoliczności' trafia na wyspę, gdzie odcięty od świata musi pokonać armię najemników.

Na potrzeby Far Cry stworzony został specjalny silnik trójwymiarowy CryENGINE, wykorzystujący wszystkie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie grafiki 3D. Cienie i odblaski generowane w czasie rzeczywistym, oraz zaawansowane filtrowanie tekstur pozwoliło twórcom stworzyć niepowtarzalny świat gry. Far Cry zoptymalizowane zostało również do działania z 64-bitowym procesorem firmy AMD - Athlonem 64.

'Far Cry trafi do sklepów już 7 maja. Gra została wydana w polskiej wersji językowej i będzie kosztować 119,90 zł.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1790&sys=gry

Więcej Informacji o grze:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=963