Farming Simulator 15 trafi na konsole 19 maja 2015

Od jesieni 2014 niemal milion graczy poznaje uroki uprawiania roli w grze Farming Simulator 15 na komputerach PC i Mac, lecz już niedługo także użytkownicy konsol (i to aż czterech!) będą mogli się cieszyć najnowszą odsłoną tego rolniczego symulatora! Gra, której datę premiery wyznaczono na 19 maja, pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360. Z tej okazji prezentujemy pierwsze zrzuty ekranu z konsolowych wersji gry.

Farming Simulator 15 korzystający z dobrodziejstw nowej oprawy graficznej i silnika fizycznego, oferuje rozległy otwarty świat pełen detali i efektów wizualnych! Zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i – po raz pierwszy w serii – w trybie sieciowym (na PlayStation 4 i Xbox One) gracze muszą zarządzać swoją farmą i nieustannie ją rozwijać. W tym celu muszą zbierać plony, hodować zwierzęta (krowy, kury i owce), sprzedawać produkty, a także inwestować w nowe i coraz potężniejsze maszyny i narzędzia… W Farming Simulator 15 gracze będą mogli odkryć uroki wycinania drzew i użyć nowych maszyn oraz narzędzi przeznaczonych do tej czynności!

Farming Simulator 15 trafi na konsole 19 maja 2015

Farming Simulator 15

Na ogromnych połaciach terenów utrzymanych w nordyckiej estetyce oraz odnowionych terenach północnoamerykańskich gracze będą mogli usiąść za sterami ponad 140 autentycznych maszyn i narzędzi rolniczych, w tym takich, które są dostępne wyłącznie w konsolowej edycji gry. Znajdziemy produkty z oferty ponad 40 popularnych marek, takich jak: New Holland, Ponsse, Case IH, Deutz-Fahr, MAN, Liebherr… Farming Simulator 15 jest pierwszą odsłoną serii, która oferuje tryb sieciowy w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One! Zaproś znajomych do gry: zwiększ wydajność poprzez podział pracy i łączenie sił przy złożonych zadaniach, a także szybciej rozwijaj swoje gospodarstwo dzięki dodatkowej pomocy!

Farming Simulator 15 trafi na konsole 19 maja 2015

Farming Simulator 15

Gra Farming Simulator 15 ukaże się na PlayStation®4, Xbox One, PlayStation3 i Xbox 360 w polskiej wersji językowej (z napisami) już 19 maja 2015. Zamówienie przedpremierowe możesz złożyć już teraz w sklepie cdp.pl.