Fast DV.go!

FAST DV.go! to prosta karta kontrolera magistrali IEEE-1394, wyposażona w trzy złącza Firewire do komunikacji z urządzeniami DV.

FAST DV.go! to prosta karta kontrolera magistrali IEEE-1394, wyposażona w trzy złącza Firewire do komunikacji z urządzeniami DV.

Wszystkie funkcje związane z montażem wideo realizowane są programowo, a karta służy jedynie jako interfejs między oprogramowaniem a kamerą DV. Karta spełnia wszystkie wymogi standardu DV, zapewniając transmisję 25-30 klatek na sekundę w pełnych rozdzielczościach 720x576 (PAL) oraz 720x480 (NTSC).

Obsługiwane formaty dźwięku to 12/16 bitów przy 32/44.1/48 kHz, jednak dotyczy to jedynie transmisji, ponieważ na karcie nie ma układów audio (jest to standardowe rozwiązanie stosowane w kartach DV). Dane z kamery DV, po przesłaniu do PC i rozkodowaniu, odtwarzane są poprzez standardowe mechanizmy Windows (karta dźwiękowa, sterowniki DirectShow).

W skład zestawu FAST DV.go! wchodzi też specjalna wersja programu do edycji wideo Ulead Video Studio 4.0 SE Basic. Ten popularny i szeroko wykorzystywany program działa doskonale na wszystkich etapach: od sterowania kamerą i zgrywania materiału, poprzez montaż, dodawanie przejść, efektów, dźwięku i muzyki, nakładanie napisów, aż do zapisania materiału z powrotem na taśmie DV, wysłania na serwer WWW lub do pliku w jednym z wielu formatów filmowych.

Fast DV.go!

Rodzaj: karta wideo#####

Producent: FAST Multimedia####

Informacje: Positive Charge, www.positivecharge.com.pl #

Cena: 749 zł######