Fast File Saw & Joiner 2.0 - dziel i łącz

Ukazały się aktualizacje aplikacji Fast File Saw oraz Fast File Joiner firmy K-werkx. Nowe edycje programów do cięcia i łączenia plików zostały wzbogacone o nowe właściwości, dodatkowo znacznie przyśpieszono ich funkcjonowanie.

Fast File Saw 2.0 umożliwia podzielenie dużych plików na mniejsze części (pliki w formatach 001, 002, etc.). Jest to szczególnie przydatne w przypadku przesyłania danych przez sieć lub umieszczania ich na nośnikach CD lub kluczach USB. Program od wersji 2.0 pozwala na podział plików większych niż 2 GB. Jest już także dostępny wybór innej lokalizacji dla plików wynikowych (w sytuacji gdy plik oryginalny znajdował się na płycie CD, ponowny zapis w tej samej lokalizacji nie był możliwy).

Połączenie otrzymanych plików umożliwia drugi moduł - Fast File Joiner 2.0. Została w nim dodana metoda drag-and-drop, która pozwala na przeciąganie plików do obróbki bezpośrednio na okno programu. Co warte podkreślenia, oba moduły nie wymagają instalacji na komputerze użytkownika i tym samym nie wprowadzają do niego żadnych modyfikacji.

Fast File Saw 2.0 oraz Fast File Joiner działają pod systemami Windows, Mac OS Classic oraz Mac OS X. Ich pełne wersje kosztują odpowiednio 10 i 15 USD (za komplet zapłacimy 20 USD). Wersje demonstracyjne dla systemów Windows oraz Mac OS X można już pobrać z naszego serwera FTP. Pozwolą one na podzielenie oraz połączenie pliku o maksymalnej wielkości 4 MB. Ilość segmentów została ograniczona również do 4.

Fast File Saw 2.0 dla Mac OS X: http://www.idg.pl/ftp/mac_225/Fast%20File%20Saw%202.0.html

Fast File Saw 2.0 dla Widnows: http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/2462/Fast.File.Saw.2.0.html

Fast File Joiner 2.0 dla Mac OS X: http://www.idg.pl/ftp/mac_226/Fast%20File%20Joiner%202.0.html

Fast File Joiner 2.0 dla Windows: http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/2463/Fast.File.Joiner.2.0.html

Więcej informacji: http://www.kwerxk.com


Zobacz również