Faster Than Light - hit za darmo

Faster Than Light to kosmiczna strategia, w której prowadzisz statek kosmiczny przez uniwersum. Doskonała zabawa jest przez 24 godziny dostępna za darmo!

Faster than Light (FTL) ujrzało światło dzienne w 2014 roku i z miejsca zdobyło sobie serca graczy oraz recenzentów. Za powstanie gry odpowiada Subset Games, znane z kolejnego hitu - Into the Breach. Podobnie jak i ta produkcja, także FTL jest dostępne za darmo przez 24 godziny. A co chodzi w zabawie? Sami twórcy określili ja jaki "symulację statku kosmicznego". Co więcej, statek ten budujemy własnoręcznie, naprawiamy oraz dowodzimy nim podczas kosmicznych walk. Dlaczego gra 2D i to w stylu graficznym retro stała się taka popularna? Odpowiedź jest prosta - mamy tu mechanikę w stylu: pięć minut nauki, całe życie zabawy. Na zachętę trailer.

W Faster than Light świat z każdym razem generowany jest losowo, więc zawsze mamy do czynienia z inną przygodą. Kluczem do sukcesu jest właściwe zarządzanie podwładnymi i rozwój ich umiejętności. Warto spróbować, tym bardziej, że gra ma skromne wymagania sprzętowe - 1 GB RAM, 200 MB miejsca na dysku i procesor 1,7 GHz to wszystko, co potrzeba, aby działała płynnie i z całą efektywnością. Jeśli chcesz dodać ją do swojej kolekcji w Epic Games Store, zaloguj się do swojego konta, wejdź na tę stronę i dodaj ją do swojej biblioteki, klikając Odbierz. Polecamy!