Faza Druga - już blisko! Sprawdź nowe filmy z gry!

Firma CDV udostępniła cztery nowe filmy prezentujące fragmenty rozgrywki z drugiej odsłony znakomitej strategii czasu rzeczywistego pt. "Codename Panzers: Faza Druga". Zapraszamy do oglądania!

"Codename Panzers: Faza Druga" to nowa odsłona bardzo popularnej strategii czasu rzeczywistego, której akcja została osadzona w realiach II wojny światowej. Scenariusz gry przenosi nas w rejony Północnej Afryki, Włoch, Sycylii oraz Bałkanów. W sumie czekają na nas trzy rozbudowane kampanie, które pozwalają nam zobaczyć wojnę z perspektywy Anglików, Amerykanów, Niemców, Włochów oraz Jugosłowian.

Do gry dołączony jest także bardzo prosty w obsłudze edytor map, który pozwala stworzyć własne, rozbudowane pola bitew. "Codename Panzers: Faza Druga" to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika rozbudowanych strategii RTS, w których grywalność idzie w parze z wysokiej jakości oprawą graficzną!

Zapraszamy do pobrania i obejrzenia nowych filmów prezentujących fragmenty rozgrywki z drugiej odsłony "Codename Panzers".

Plik do pobrania:

Codename Panzers: Phaze 2 Gameplay Movie Pack


Zobacz również