Feist - dzisiaj premiera laureata 7 ekskluzywnych nagród

Feist, niezwykła i utrzymana w upiornej atmosferze gra akcji, miała właśnie swoją światową premierę i z miejsca została obsypana nagrodami. Nie trzeba było długo czekać, by gra była dostępna w Polsce – od dzisiaj jest już dostępna na półkach sklepowych.

Feist jest piękną baśnią podaną w czarującej stylistyce, w której wcielamy się w postać intrygującej, futrzanej istoty, która stara się przeżyć w tajemniczym i wrogim świecie. Zjawiskowy świat Feist jest fascynującym miejscem pełnym wyzwań i niebezpieczeństw. Na naszej drodze czeka szereg łamigłówek, przy których będziemy mogli wykazać się pomysłowością, a także nieustanne starcia z groźnymi przeciwnikami, czyhającymi na życie futrzanego bohatera.

Wspaniałe i bujne obrazy w grze ożywia tajemniczy i klimatyczny soundtrack, doskonale komponujący się z charakterystyczną, artystyczną oprawą wizualną. Feist na polskim rynku wydaje Techland, tytuł w wersji na PC będzie dostępny od 20 sierpnia w serii Dobra Gra, w niezwykle atrakcyjnej cenie 19,90 zł.

Zobacz również:

  • Dying Light 2 - premiera DLC, nowości, przyszłość. Co nas czeka w Villedor?