Fifa 12 - LIVE League zaprasza do wzięcia udziału w turnieju

Microsoft Polska oraz Turtle Entertainment Polska mają przyjemność zaprosić graczy do wzięcia udziału w X rundzie rozgrywek w ramach ligi turniejowej LIVE League, w której zawodnicy zmierzą się w grze FIFA 12 za pośrednictwem usługi Xbox LIVE.

Fifa 12 to prawdziwy przebój rozgrywek online. Codziennie ogromna rzesza graczy i pasjonatów futbolu stara się udowodnić swoją wyższość nad przeciwnikiem na wirtualnych boiskach. Dzięki LIVE League polscy gracze skupieni w usłudze Xbox LIVE mogą wziąć udział w dużych zawodach w tą popularną grę i zdobyć atrakcyjne nagrody.

Rozkład nagród pieniężnych w turnieju przedstawia się następująco:

1. miejsce - 3000 PLN.

2. miejsce - 2000 PLN.

3. miejsce - 1000 PLN.

Gracze chcący wziąć udział w zawodach mogą zapisywać się na stronie internetowej LIVE League od 20 lutego do 4 marca. Rozgrywki rozpoczną się 5 marca 2012. Szczegółowy regulamin turnieju oraz zasady rywalizacji już wkrótce pojawią się pod wspomnianym wyżej adresem internetowym.

Z uwagi na fakt, że w turnieju w poprzednią odsłonę gry wzięła udział rekordowa liczba blisko 500 graczy, organizatorzy rozgrywek LIVE League zdecydowali o nie limitowaniu maksymalnej liczby uczestników.

- informacja prasowa