FileZilla 3.3.2 - szybki transfer plików

Wygodne przesyłanie plików pomiędzy serwerem FTP a dyskiem w komputerze lokalnym wymaga instalacji odpowiedniego programu. jedną z bardziej cenionych aplikacji tego typu jest FileZilla.

FileZilla 3.3.2 - szybki transfer plików

FileZilla 3.3.2

FileZilla to niewielkich rozmiarów klient FTP. Aplikacja ceniona jest przez użytkowników za prostą obsługę i bardzo duże możliwości. To idealne narzędzie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Jeżeli korzystasz z tego typu programów sporadycznie, wystarczy, że podasz parametry serwera oraz konta użytkownika, a FileZilla wyświetli zawartość katalogu plików. Aby skopiować dane wystarczy przeciągnąć je pomiędzy oknami reprezentującymi serwer i dysk lokalny.

Wymagający użytkownicy dostają do dyspozycji możliwość konfigurowania zachowania programu i jego wyglądu. Menadżer stron zapamiętuje ustawienia wielu różnych połączeń, co eliminuje konieczność wpisywania ich do programu przed każdym połączeniem.

Zobacz również:

  • Zdalna szkoła wróciła, a Librus i Teams nie działają! [AKTUALIZACJA 10:30]

FileZilla obsługuje połączenia zabezpieczone zaporą oraz obsługiwane przez serwery proxy. Nie musisz martwić się też o bezpieczeństwo przesyłanych informacji. Aplikacja korzysta z protokołu SSL i Kerberos, potrafi przesyłać pliki za pomocą SFTP. Poza tym w programie znalazły się funkcje podtrzymujące połączenie z serwerem czy wykrywające przerwy w przesyłaniu danych.

FileZilla jest programem darmowym. Interfejs aplikacji dostępny jest w wielu językach, również polskim.

Informacje: filezilla-project.org

Pobierz: FileZilla 3.3.2