Film "Gears of War" ma już reżysera

Właśnie napłynęły do nas najnowsze informacje o postępach w pracach nad filmem Gears of War. Wszystko idzie do przodu, choć niestety bardzo powoli. Póki co, podpisano kontrakt z reżyserem. Wszystko wskazuje więc na to, że prace nad obrazem ruszą już niedługo.

Jak informuje portal Variety, producent podpisał kontrakt z Lenem Wisemanem. Reżyser ten nie jest postacią bardzo znaną. Ma jednak za sobą pewne doświadczenie, bowiem pracował nad takimi obrazami jak Szklana Pułapka 4 oraz seria filmów Underworld.

Variety informuje również, że zmienił się scenarzysta filmu. Stuart Beattie zostanie zastąpiony przez Chrisa Morgana, przez co sama fabuła filmu ulegle pewnym zmianom. Chris Morgan znany jest przede wszystkim ze scenariusza do filmu "Fast and Furius: Tokyo Drift".

Wygląda więc na to, że prace nad obrazem rozpoczną się już niedługo. Jednak producent dzieła może nie skończyć przed końcem roku 2009, tak jak wcześniej zapowiadano. Sam Mark Rein przyznaje, że jego firma pragnie aby film był jak najlepszej jakości. Nie liczy się więc czas w jakim zostanie on stworzony.