Film Samsunga zdradza szczegóły tabletu Galaxy Tab

Samsung coraz intensywniej przygotowuje się premiery tabletu Galaxy Tab. Firma udostępniła z tej okazji obszerny film prezentujący możliwości swojego urządzenia.

Prezentacja Samsunga to obecnie jeden z najdokładniejszych materiałów na temat tabletu dostępnych w Sieci. Producent pokazuje w nim m.in. funkcje społecznościowe, biznesowe oraz multimedialne. Na 9-minutowym filmie można zobaczyć np. działanie klienta poczty, Google Maps oraz powiązanego z Facebookiem, Google i Outlookiem kalendarza.

Materiał demonstruje także możliwości społecznościowe np. połączoną z serwisami typu Facebook i Twitter książkę kontaktów oraz możliwość wykonywania połączeń wideo z wykorzystaniem wbudowanych aparatów cyfrowych.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Samsung Galaxy Tab S9 - data premiery, cena, dane techniczne [20.07.2023]
  • Pan Samochodzik i Templariusze. Nowy film wkrótce w serwisie Netflix! Data premiery i zwiastun

Samsung pochwalił się także płynnym działaniem materiałów filmowych w jakości HD oraz szybkością pracy ze stronami internetowymi przy wykorzystaniu technologii Flash 10.1 i HTML 5.

Samsung Galaxy Tab oficjalnie pojawi się sprzedaży od października, jednak najprawdopodobniej pierwsze urządzenia trafią do klientów dopiero w listopadzie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: