Film o Metal Gear Solid ma już reżysera

Wygląda na to, że film oparty na popularnej grze Metal Gear Solid ma już reżysera. Od tej pory prace nad ekranizacją tytułu mają pójść pełną parą. Miejmy nadzieje, że film okaże się godny swojego komputerowego wzorca.

Informację o zatrudnieniu nowego reżysera podał serwis ComingSoon.net. Autorzy artykułu powołują się na słowa producenta filmu, Michaela De Luca. Stwierdził on ponoć, że człowiekiem odpowiedzialnym za nakręcenie filmu został Kurt Wimmer.

Film o Metal Gear Solid ma już reżysera

Trzeba przyznać, że reżyser ten ma na swoim koncie kilka udanych produkcji. Pracował on między innymi nad takimi filmami jak: Equilibrium, The Recruit oraz Ultraviolet. Szczególnie te dwa pierwsze filmy spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem przez światową publikę.

Wspomnijmy jeszcze parę słów o producencie. Michael De Luca skończył właśnie pracę nad filmem 21. Oprócz tego brał udział przy powstaniu Ghost Rider oraz Zathura.

Trzeba przyznać, że nie jest to może wymarzony zespół. Jednak jak na ekranizację gry komputerowej, wygląda nawet całkiem nieźle. Jednak o efekcie końcowym przekonamy się dopiero za kilka miesięcy.