Filmbox on Demand - UPC wprowadziło kolejny kanał VoD

Telewizja UPC wprowadziła już siódmy kanał na żądanie - Filmbox on Demand. Abonenci, którzy mają dostęp do usługi UPC na Żądanie, teraz zyskali do obejrzenia dodatkowe 40 filmów miesięcznie.

Filmbox na Żądanie

Ostatnio koncern Sony wprowadził TVP VoD do swojej oferty. Teraz czas na UPC.

Jaki jest najbliższy repertuar kanału Filmbox na Żądanie?

W ofercie oczywiście filmy z dystrybucji SPI. Na początek obejrzymy takie filmy jak Frida, Niebo nad Paryżem, Jak we śnie, Taxi 4. Ponadto do końca lipca za darmo możemy obejrzeć komedię A właśnie że tak.

Filmbox na Żądanie - jakie ceny?

Dobra wiadomość dla tych, którzy już mają pakiet Filmbox. Nową usługę dostają oni bezpłatnie. Ci, którzy nie mają pakietu Filmbox za każdy film zapłacą 5 zł, a za odcinek serialu (3 zł).

Filmbox deja vu...

Do mnie nigdy nie przemawiał Filmbox - mają niewiele dobrych produkcji i mało nowości. Ceny wydają się niewysokie, ale biorąc pod uwagę, że te filmy już były transmitowane wiele razy w wielu innych źródłach, to ta oferta nie wydaje się zbyt atrakcyjna.

UPC Polska ma trochę dziwną formę dystrybucji VoD (oddzielne kanały, zamiast jednej zbiorowej biblioteki filmowej), ale nie tylko ta firma tak ma - vide VoD w Cyfrowym Polsacie. Ale skoro filmy VoD mogą być nawet w chmurach...

Źródło: UPC