Filmowe przygody dla najmłodszych

W dniu dzisiejszym na sklepowe półki trafiła gra KLAPS - Przygody w zaczarowanym świecie filmu animowanego, wydana przez firmę LK Avalon.

Klaps to przygoda rozpoczynająca się wewnątrz studia filmowego, w którym znużony i zdesperowany animator próbuje ukończyć kreskówkę. Jeśli nie ukończy filmu do następnego ranka, straci pracę. Niestety przemęczony animator zasypia nad nieukończonym projektem. Jednak tuż po zaśnięciu rysownika do pokoju wpada wiatr. Rozrzuca dookoła papiery przynosząc do studia nieoczekiwany powiew magii, dzięki której do życia zostają powołane dwie dziwne postacie - Gordi (zielony duszek) oraz Rękawiczka. Wraz z pomocą gracza magiczni przybysze muszą ukończyć film za animatora.

Zadaniem gracza, jest odnalezienie w studiu filmowym, wszystkich brakujących elementów tego filmu, a następnie umieszczenie ich w filmie za pomocą magicznej rękawiczki. Większość zagadek będzie wymagała od gracza logicznego myślenia, warto jednak troszkę się namęczyć, aby obejrzeć minę zaskoczonego animatora następnego ranka. Gra została przygotowana z myślą o najmłodszych entuzjastach zabawy komputerowej i sprzedawana będzie w cenie 39,90 zł.

Wymagania sprzętowe:

Komputer PC z procesorem Pentium 166 lub szybszym, 32 MB pamięci RAM, karta dźwiękowa zgodna z Windows, system Windows 95/98/NT4/2000/Me


Zobacz również