Filmowy weekend z Half-Life 2

Firma Valve Software opublikowała trzy nowe filmy prezentujące fragmenty rozgrywki z Half-Life'a 2. W związku z tym przygotowaliśmy specjalny zestaw filmowy, w którym poza najnowszymi zwiastunami znalazło się jeszcze osiem opublikowanych wcześniej filmów prezentujących fragmenty rozgrywki i możliwości silnika graficznego wykorzystanego przy produkcji drugiej odsłony Half-Life'a.

Przypomnę tylko, że akcja Half-Life'a 2 rozpoczyna się niedługo po wydarzeniach wieńczących pierwszą część gry. W Half Life 2 wcielimy się w tego samego, dobrze nam znanego i niepozornego Gordona Freemana, będącego etatowym pracownikiem tajnej organizacji rządowej, której ofertę w pierwszej odsłonie gry odrzucił. Rozkazy Gordon przyjmuje od G-Mana, który w wcześniej, bez skutku próbował go do niej zwerbować.

Akcja gry będzie się toczyć w fikcyjnym mieście City 17 leżącym w bliżej nieokreślonym rejonie wschodniej Europy, a zadaniem gracza będzie pokonanie obcych najeźdźców i ocalenie Ziemi. W grze dostępnych będzie dwanaście misji, podczas których gracz będzie musiał pokonać obcych, dobrze znanych z poprzedniej części gry.

W naszym zestawie znajdziecie następujące filmy: Alyx, Bugbait, Tunnels, Trap Town, Psyche, HDR02, Kleiner's Lab, Coastline, Docks, Barricade i Strideres. Plik waży ok. 965 MB i możecie go pobrać z naszego serwera FTP:

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1823&sys=gry