Filmy 3D teraz co tydzień w Canal+

Nowa premiera 3D co tydzień? Canal+ Cyfrowy właśnie zapowiedział zwiększenie liczby premier filmowych 3D na antenie swojej telewizji. Wiemy też kiedy zostanie uruchomiony specjalny kanał 3D.

Marmaduke

Canal+ rozpoczął w tym roku emisję filmów 3D np. w lipcu pojawiła się Piła 3D. Teraz tych trójwymiarowych filmów ma być więcej i emitowane mają być regularnie.

- Będziemy zwiększać liczbę emisji w trójwymiarze. Już od listopada zaproponujemy abonentom cotygodniową premierę w ramach pasma Canal+ 3D, a w pierwszym kwartale 2012 przekształcimy to pasmo w kilkugodzinny kanał - zapowiedziała Beata Mońka z Canal+ Cyfrowy.

Wojna polsko-ruska 3D

Wojna polsko-ruska 3D

3D na listopad

Na Canal+ 3D obejrzymy filmowe premiery, koncerty oraz sport. Już w listopadzie czeka nas Wojna polsko-ruska w wersji 3D, a w grudniu koncert Kylie Minogue w 3D.

Canal+3D ruszy w 2012 roku

Canal+ Cyfrowy ostatnio zapowiedział filmy na jesień 2011, gdzie nieoficjalnie wspominano o regularnym kanale 3D. Teraz już wiemy na pewno - Canal+3D pojawi się w 2012 roku. Czeka więc nas więcej trójwymiarowych wrażeń. Może wreszcie będzie się opłacało zainwestować w 3D TV. Chociaż podobno filmy 3D nie robią na widzach wrażenia...