Final Fantasy 7 Remake - twórcy prezentują rewelacyjne intro z gry

Studio Square Enix opublikowało właśnie intro wprowadzające do Final Fantasy VII Remake. Trzeba przyznać, że twórcy wiedzą jak podgrzewać atmosferę przed premierą.

Remake kultowego Final Fantasy VII zbliża się wielkimi krokami. Tytuł będzie produkcją na wyłączność konsol Sony i już teraz zapowiada się na murowany hit. Pomimo niewielkiego opóźnienia premiery gry, wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku. Twórcy tytułu - studio Square Enix, doskonale wiedzą jak podtrzymywać emocje związane z nadchodzącą produkcją i publikują coraz to nowe materiały.

Do tej pory otrzymaliśmy już pokaźną porcję publikacji związanych z produkcją, jak m.in. screeny z bohaterami, okładkę wydania pudełkowego, liczne gameplay'e czy zwiastuny. Twórcy gry postanowili nas dzisiaj zaskoczyć i opublikowali pełne intro do Final Fantasy VII Remake.

W materiale możemy przyjrzeć się bliżej światu przedstawionemu w grze oraz głównym bohaterom, a także poczuć wyjątkowy klimat Final Fantasy VII. Film otwierający produkcję wygląda niesamowicie i zdecydowanie oddaje ducha oryginału. A Wam jak się podoba?

Final Fantasy VII Remake zadebiutuje 10 kwietnia 2020 roku. Gra ukaże się na PlayStation 4.

źródło: gematsu.com