Final Fantasy VII Remake na nowym, imponującym zwiastunie

Tak się podkręca atmosferę przed premierą - najnowszy zwiastun remake'u kultowego Final Fantasy VII robi wrażenie.

Twórcy produkcji Final Fantasy VII remake – studio Square Enix, wiedzą jak podgrzewać atmosferę przed nadchodzącą premierą. W sieci zadebiutował właśnie najnowszy zwiastun długo wyczekiwanej produkcji, z niepublikowanymi dotąd materiałami.

Trzeba przyznać, że trailer, przedstawiający bohaterów, główny motyw gry oraz elementy gameplay'u, prezentuje się doskonale.

Siódma odsłona serii Final Fantasy jest zdecydowane jedną, z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych części. Nic więc dziwnego, że ogłoszenie prac nad remake'iem gry, wywołało ogromne emocje wśród społeczności graczy. Pierwotnie, tytuł miał zadebiutować na początku marca 2020 roku, jednak jego premiera została przesunięta na kwiecień bieżącego roku. Na szczęście, nie jest to tak duża różnica czasu, jak w przypadku innych opóźnionych produkcji, jak choćby Cyberpunk 2077.

Prawdopodobnie, powyższy zwiastun do FF: VII Remake, miał zostać zaprezentowany podczas wydarzenia Taipei Game Show 2020, gdzie na scenie miał wystąpić twórca Final Fantasy VII - Yoshinori Kitase. Niestety, z powodu epidemii koronawirusa, imprezę przełożono na lato.

Final Fantasy VII remake zadebiutuje 10 kwietnia 2020 roku, wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

źródło: Square Enix