Final Fantasy VII Remake na nowym zwiastunie z okazji TGS 2019

Z okazji rozpoczynających się właśnie targów Tokyo Game Show 2019, firma Square Enix postanowiła podzielić się z nami nowym zwiastunem Final Fantasy VII Remake.

Nowy materiał, na którym pomieszane zostały przerywniki filmowe i bezpośrednia rozgrywka, pozwala nam spojrzeć na niepublikowane do tej pory sceny. Przede wszystkim możemy dokładniej przyjrzeć się ulubionym postaciom fanów jak Tifa czy Aeris. Zwiastun ujawnia nam również, że w grze nie zabraknie kultowej sceny związanej z przestępcą Don Corneo i „małymi przebierankami” głównego bohatera – Clouda.

Co więcej, po raz pierwszy możemy spojrzeć na Shivę – tzw. summona, czyli potężną istotę, którą bohaterowie mogą przyzwać na pomoc podczas walki. W oryginalnej wersji Final Fantasy VII dostępnych było kilkanaście takich stworzeń.

Jak widać w produkcji nie zabraknie także licznych mini-gier, które mają uprzyjemnić nam rozgrywkę. Jest to nie bez znaczenia, ponieważ należy pamiętać, że w marcu przyszłego roku otrzymamy zaledwie pierwszą część Final Fantasy VII Remake. Twórcy muszą zatem zadbać, aby dostarczyć nam odpowiednią ilość treści.

Final Fantasy VII Remake zadebiutuje dokładnie 3 marca 2020 roku, wyłącznie na konsoli PlayStation 4.