Final Fantasy VII remake trafi na PS5 wraz z DLC Intergrade

To ci niespodzianka, podczas właśnie zakończonego State of Play, Sony wraz ze Square Enix zapowiedziało dodatek do Final Fantasy VII remake.

Tego się nie spodziewaliśmy, do Final Fantasy VII remake trafi rozszerzenie, które wprowadzi nie tylko nową historię i zadania, ale również dwie nowe postacie. Całość została zatytułowana "Intergrade" i będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5.

Oprócz tego wersja gry na PS5 otrzyma również mnóstwo poprawek i usprawnień. Twórcy chwalą się nie tylko znacznie lepszą oprawą graficzną, ale również znacznie krótszymi czasami ładowania oraz usprawnieniami w samej rozgrywce, jak choćby nowy poziom trudności.

Final Fantasy VII remake trafi na PS5 już 10 czerwca. Tego samego dnia zadebiutuje rozszerzenie "Intergrade", które będzie płatne oddzielnie. Posiadacze oryginalnego wydania będą musieli "obejść się smakiem". Na pocieszenie pozostaje nam informacja o tym, że dotychczasowi nabywcy gry będą mogli uzyskać darmową aktualizację w dniu premiery nowego wydania. Co więcej, możliwe będzie nawet przeniesienie zapisanych postępów - dobre i to.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 - patch 1.2 z nową datą premiery