Finał Mistrzostw Polski NFS Carbon już dziś

Już dziś, o godzinie 18:00, rozpocznie się finał Mistrzostw Polski Need for Speed: Carbon. Stawką będzie tytuł najlepszego gracza w kraju oraz atrakcyjne nagrody. Pojedynek mistrzów będzie można obejrzeć w sieci.

Finał Mistrzostw Polski NFS Carbon już dziś
Po ponad dwóch miesiącach intensywnych rozgrywek, setkach ukończonych wyścigów i tysiącach wirtualnych kilometrów na liczniku przyszedł czas poznać najlepszych z najlepszych.

Spośród 249 osób zgłoszonych do Mistrzostw, wyłoniono czterech graczy, którzy rywalizować będą o chwałę i atrakcyjne nagrody. Sponsorzy imprezy (EA Polska, Multimedia Vision oraz MSI) nagrodzą finałową trójkę pieniędzmi (2 tysiące złotych do podziału) oraz sprzętem komputerowym (kierownice SPEED-LINK, karta graficzna GF 8600GT).

Kto zgarnie główną wygraną i zyska tytuł najszybszego wirtualnego kierowcy w Polsce? O tym przekonacie się już dzisiaj o godzinie 18:00.

Finaliści turnieju:

- Artur "Arcyk" Karczewski - LX Team

- Grzegorz "Grzeynick" Kossobudzki - LX Team

- Łukasz "lecho" Leśniewski - Too Fast Clan

- Krzysztof "Chris" Sojka - PGS Gaming

Jeśli chcecie obejrzeć spotkanie na żywo, to czym prędzej udajcie się na oficjalną stronę Mistrzostw Polski NFS Carbon. Znajdziecie tam odpowiednie instrukcje.

Aktualizacja: 13 sierpnia 2007 14:32

Ostateczne wyniki:

1) Krzysztof "Chris" Sojka (PGSPokerStrategy.com)

2) Łukasz "lecho" Leśniewski (Too Fast Clan)

3) Artur "Arcyk" Karczewski (LX Team)


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: