Finały Mistrzostw Polski w Starcraft Brood War

Dobiegły już końca indywidualne eliminacje do Mistrzostw Polski w Starcraft Brood War, rozgrywane przez Internet. Eliminacje w kategorii teamów zakończą się w tym tygodniu. Do rozgrywek indywidualnych zapisało się ponad 600 graczy, do grupowych - 140 drużyn. Finał odbędzie się za dwa tygodnie w Warszawie w klubie Karuzela. Weźmie w nim udział szesnastu najlepszych graczy.

Impreza finałowa, która odbędzie się w dniach 24 i 25.04.2004 r. będzie także wielkim zlotem graczy Starcrafta, zorganizowanym z okazji 5 lat istnienia serwisu Netwars, głównego organizatora Mistrzostw. Oprócz finałów rozgrywek 1v1 i 2v2 w walce o tytuł najlepszego klanu zmierzą się GameNet oraz ekipa Remontowa. Klany te zostały wyłonione po kilku miesiącach rozgrywek, w których uczestniczyło kilkadziesiąt najlepszych klanów z ponad 70 aktywnych w lidze. Widzowie będą mogli śledzić przebieg zmagań na telebimie, w przerwach organizowane będą konkursy i quizy.

Sponsorami imprezy są m.in. firmy AMD, Logitech, Samsung, Plantronics i Vobis, który dostarczy sprzęt komputerowy na finał w Warszawie. Patronem medialnym Mistrzostw Polski została telewizja 4fun.tv.

Więcej informacji:

http://www.netwars.pl