Finger Keyboard - klawiatura szyta na miarę

Finger Keyboard do jedna z najlepszych wirtualnych klawiatur dla urządzeń z systemem Windows Mobile. Jej jakość i precyzja bezpośrednio wpływa na wygodę użytkowania PDA. Natomiast duża konfigurowalność umożliwia dostosowanie jej każdemu pod własne upodobania.

Finger Keyboard - klawiatura szyta na miarę

Finger Keyboard

Dobra klawiatura SIP (Soft Input Panel) w PocketPC do podstawa. Finger Keyboard spełnia wszystkie potrzeby użytkownika, i to z nawiązką. Działa zarówno w pionie jak i w poziomie.

Obsługa słownika z Windows Mobile znacząco usprawnia pisanie SMS-ów i dłuższych tekstów.

Finger Keyboard wspiera wiele języków: polski, angielski, rosyjski, rumuński, chorwacki, bułgarski, francuski, niemiecki, grecki, duński, włoski, norweski, arabski, hebrajski i węgierski. Klawiatura posiada specjalny widok do wprowadzania danych liczbowych oraz opcję autouzupełniania imion i nazwisk z książki adresowej palmofona.

Finger Keyborad umożliwia również zaznaczanie tekstu, wycinanie/kopiowanie/wklejanie, przeskok kursora na początek i koniec dokumentu, kasowanie pojedynczych wyrazów i linii, oraz kasowanie całych partii tekstu.

Finger Keyboard - klawiatura szyta na miarę

Finger Keyboard

Dodatkowo Finger Keyboard posiada specjalne przyciski ze skrótami emotioikonek i skrótów adresowych, np. "http://" i "www", przydatnych podczas surfowania po Internecie.

Oprócz standardowych Finger Keyboard wspiera ekrany o rozdzielczości WVGA i WQVGA. Ta świetna klawiatura została stworzona przez Exidlera i Rozenthala, programistów z forum xda-developers.com i jest rozprowadzana na licencji freeware.

Program: Finger Keyboard 2.1

Producent: Exidler/Rozenthal

Strona programu: forum.xda-developers.com/showthread.php?t=487677

Cena: freeware

Pobierz: Finger Keyboard 2.1 Windows Mobile


Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 512GB Dysk - GTX1660Ti Grafika - Win10