Firefox wtyczkami stoi

Del.icio.us - doskonałe zakładki

Firefox wtyczkami stoi

Del.icio.us jest witryną, która pozwala przechowywać zakładki użytkownika oraz dostarcza informacji na temat ich popularności i linków zapisywanych przez innych internautów (szerszy opis w artykule Kolekcjonerzy WWW). W Internecie dostępna jest oficjalna wtyczka, która pozwala wyświetlać zapisane odnośniki do witryn sieciowych bezpośrednio w przeglądarce Firefox.

Pobierz wtyczkę del.icio.us.

Zobacz również:

  • Firefox z wydaniem numer 107. Sprawdzamy, co przynosi
  • Przeglądarki internetowe - popularność w Polsce i na świecie [październik 2022]
  • Pojawia się awaryjna łatka dla Firefoxa. Co się dzieje?

IE Tab - Internet Explorer w Firefoksie

Firefox wtyczkami stoi

IE Tab to rozszerzenie programu Firefox, które pozwala wykorzystać silnik przeglądarki Internet Explorer bezpośrednio w jednej z kart produktu firmowanym przez fundację Mozilla. Dodatek ten jest szczególnie przydatny, jeśli otwierana witryna nie jest dostosowana pod kątem alternatywnych do rozwiązania Microsoftu przeglądarek oraz dla webmasterów, chcących sprawdzić działanie tworzonego kodu pod różnymi aplikacjami.

FoxyTunes - Firefox jako odtwarzacz multimediów

Firefox wtyczkami stoi

FoxyTunes to rozszerzenie umożliwiające kontrolowanie większości odtwarzaczy multimedialnych z poziomu przeglądarki Firefox. Wtyczka pozwala również automatycznie wyszukać treści piosenek, okładki albumów, informacje o wykonawcy itp.