Firma nazwa.pl startuje z nowym Programem Partnerskim. Do zgarnięcia 50% od pierwszej wpłaty i do 35% od opłaty za odnowienie usług.

Jeśli znasz i cenisz usługi nazwa.pl, bez wychodzenia z domu możesz zarabiać dodatkowe pieniądze na ich polecaniu swoim klientom. Nowy Program Partnerski skierowany jest głównie do osób zajmujących się tworzeniem stron WWW i serwisem komputerów, ale mogą z niego skorzystać wszyscy, którzy chcą aktywnie polecać usługi nazwa.pl. I dobrze na tym zarabiać.


Program Partnerski pozwala zacieśnić współpracę z klientami poprzez polecanie im znanych produktów, do których masz pełne zaufanie. Jesteś webmasterem, a Twoi klienci oczekują gotowych rozwiązań „pod klucz”? Wystarczy, że zaczniesz umieszczać ich strony na serwerach nazwa.pl. Prowadzisz obsługę informatyczną firm? Zaproponuj im usługi poczty e-mail w nazwa.pl i zacznij na tym dodatkowo zarabiać. Dobrze zarabiać…

Nowy program…

Dotychczas w Programie Partnerskim nazwa.pl polecający dostawał stałą 25% prowizję od każdej wpłaty za poleconą usługę. Teraz nazwa.pl idzie na całość, proponując ofertę nie do przebicia.

W nowym programie dostaniesz 50% prowizji od pierwszej wpłaty, ale warunkiem otrzymania tak wysokiej stawki jest polecenie usług nazwa.pl co najmniej 5 klientom. Nic trudnego.

Jeśli Twoi klienci korzystają z usług innego dostawcy wystarczy, że zadeklarujesz ich przeniesienie do nazwa.pl, a dostawca gotowy jest dać Ci 50% prowizję od samego początku. Wszystko dlatego, że nazwa.pl stawia sprawę jasno, licząc na stałą i owocną współpracę.

… wyższe prowizje

Wynagrodzenie przysługuje Ci od opłaconych usług będących w ofercie nazwa.pl: hostingu, poczty, serwerów VPS, domen internetowych, certyfikatów SSL oraz Cloud Backup.

W momencie przystąpienia do programu otrzymasz indywidualny kod. Każda usługa aktywowana przy pomocy tego kodu zostanie objęta dodatkowym wynagrodzeniem w wysokości 50% od pierwszej wpłaty i do 35% od każdej kolejnej.

Wynagrodzenie w programie rozliczane jest za pomocą punktów, które wymienisz na nagrody pieniężne w ciągu 12 miesięcy od ich przyznania. 1 punkt równy jest 1 złotówce. Zarobione pieniądze możesz od razu przelać na swoje konto bankowe albo opłacić nimi własne usługi w nazwa.pl.

Zasady programu są proste i czytelne. Im więcej usług polecisz, tym prowizja, którą otrzymasz za przedłużenie usług będzie wyższa. Aby przystąpić do programu wystarczy wysłać zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego na stronie nazwa.pl/program-partnerski. Konsultant skontaktuje się z Tobą, aby szczegółowo omówić zasady współpracy.

Firma nazwa.pl startuje z nowym Programem Partnerskim. Do zgarnięcia 50% od pierwszej wpłaty i do 35% od opłaty za odnowienie usług.

O nazwa.pl

Nazwa.pl jest liderem polskiego rynku hostingowego. Oferta firmy obejmuje usługi hostingu współdzielonego, poczty elektronicznej, serwerów VPS oraz e-sklepów. Nazwa.pl zajmuje się rejestracją i odnawianiem domen internetowych oraz certyfikatów SSL. W ostatnim czasie do oferty firmy włączona została usługa Cloud Backup, która pozwala automatycznie wykonywać kopie zapasowe danych komputerów z systemem Microsoft Windows.

Nazwa.pl intensywnie inwestuje we własną infrastrukturę oraz najnowsze technologie webowe, dzięki którym może szczycić się najszybszym hostingiem w Polsce. Ostatnie inwestycje nazwa.pl obejmują wdrożenie infrastruktury chmury na bazie serwerów wyposażonych w wydajne procesory Intel Xeon E-2288G taktowane zegarem 5 GHz, macierze dyskowe Intel Optane z technologią 3D XPoint oraz łącza 100 Gbps do punktu wymiany ruchu EPIX. Nazwa pozostaje liderem w szybkości adaptacji najnowszych technologii i standardów webowych: HTTP/2, TLS 1.3, DNSSEC czy DNS Anycast.