FlaMaster 02.01

Aplikacja pozwalająca w krótkim czasie i bez znajomości języków programowania stworzyć stronę WWW, prezentację na CD-ROM, albo inne programy w technologii Flash firmy Macromedia.

Narzędzie posiada ponad 240 wbudowanych zaawansowanych funkcji i efektów, w tym niespotykane funkcje audio, własną wyszukiwarkę kontekstową i bazodanową, technologię drag-and-drop lokowania elementów na stronie, edytor HTML w trybie WYSIWYG, wbudowany formatowany panel audio z listą odtwarzania, a także galerie formatowane i 'slidery'.

Ponadto cechuje go łatwość tworzenia zaawansowanych struktur dokumentu, pełna komunikacja z Flash, PHP, ASP i bazami danych, implementacja dokumentów MS Office i wszystkich dokumentów akceptowanych przez MS Internet Explorer.

FM ma własny język programowania - pozwalający uzyskać praktycznie nieograniczoną liczbę kombinacji zdarzeń i efektów na stronie oraz możliwość kreowania i zapisu własnych komponentów.

Program jest wersją demonstracyjną (nie pozwala jedynie na publikowanie w Sieci). Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.


Zobacz również