Flashowy Explorer

PhaseOut 5.0 to bardzo interesująca nakładka graficzna na Internet Explorera. Zaskakuje nietuzinkowym interfejsem graficznym oraz przydatnymi rozwiązaniami - np. możliwością przeglądania wielu stron w zakładkach.

Interfejs graficzny PhaseOut 5.0 został stworzony w technologii Flash. Prezentuje się bardzo ciekawie - pomimo swojego graficznego przepychu jest przejrzysty i ułatwia obsługę. Jego wygląd można niemal dowolnie zmieniać z pomocą "skórek".

Program oferuje także kilka czysto praktycznych funkcji, np. możliwość otwierania stron WWW w zakładkach (podobnie, jak w Netscape i Operze) z funkcją Preview, pokazującą na pasku podgląd otwartych stron, Popup Blocker (blokuje wyświetlanie okienek reklamowych) czy Photomail. Ta ostatnia funkcja służy do szybkiego wysyłania pocztą elektroniczną zdjęć z kamery internetowej. Daje również spore i dość niekonwencjonalne możliwości konfiguracji interfejsu, np. pasek narzędziowy może zostać zastąpiony rodzajem pilota, który można dowolnie przesuwać po ekranie.

PhaseOut 5.0 w wersji podstawowej jest bezpłatny. Program może pracować pod kontrolą systemów Windows 98/Me/2000/XP.

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=1746