Flix dla profesjonalistów

Wildform udostępnił oprogramowanie Flix Pro działające pod systemami Windows i Mas OS, służące do konwersji plików wideo do formatu Flash.

Flix Pro jest programem konwertującym pliki wideo do flashowego formatu SWF. Nowa wersja obsługuje Flash MX (Flash w wersji 6) i Flash FLV jak również starsze wersje Flasha i konwertuje wszelkiego rodzaju wideo do formy wektorowej.

Jak zapewnia producent Flix Pro jest jedyną aplikacją obsługującą wszelkie typy plików wideo dla Flasha. Aplikacja eksportuje pliki z jedno- i dwuprzebiegowym VBR (variable bitrate) jak również .FLV potrzebne do importu wideo do narzędzia do authoringu Macromedia Flash. Wildform twierdzi, że wideo odgrywane w odtwarzaczu Flash 6 jest porównywalnej jakości do Quicktime, Windows Media Player, czy Real. Dodatkowo jest to jedyna aplikacja umożliwiająca konwersję standardowego wideo do formy wektorowej. Może być ona odgrywana w każdym odtwarzaczu Flash 3-6. Dzięki temu można skalować i zmieniać obraz bez żadnych różnic. Wektorowe wideo jest nowym narzędziem dla sieci, telewizji i produkcji filmowej, pozwalające na zmianę wideo w animację. Flix Pro kosztuje 149 USD.

Więcej informacji:

http://www.wildform.com


Zobacz również