Football Manager 2005 - beta demo do pobrania!

Firma Sports Interactive udostępniła wersję beta grywalnego dema jednego z najbardziej oczekiwanych menadżerów piłkarskich tego roku - 'Football Manager 2005'.

'Football Manager 2005' to nowa gra firmy Sports Interactive, twórców kultowej serii 'Championship Manager'. Demo oferujące możliwość poprowadzenia przez sześć miesięcy (czasu gry) jednej z ponad 3 000 drużyn piłkarskich dostępnych w pełnej wersji gry.

'Football Manager 2005' będzie oferować ponad 140 lig z kilkudziesięciu krajów świata, ponad 14 tysięcy klubów sportowych (z których aż 3 tysiące możemy sami poprowadzić) oraz 235 tysięcy zawodników 145 narodowości. Z licznych innowacji, które czekają na nas w grze, wydawca szczególnie zachwala także program 'Face in the Game', która pozwala graczom na umieszczenie własnych fotografii w grze.

Ponadto producent Football Managera 2005, dążąc do jak największego realizmu, zdecydował się umieścić w grze anonimowych milionerów. Jeden z nich - podobnie, jak w rzeczywistości Roman Abramovich w Chealse - może zainwestować grube pieniądze w klubie prowadzonym przez gracza. Dzięki temu gracze będą mieli szansę dokupić do składów swoich zespołów nieosiągalne do tej pory gwiazdy. W zamian za inwestycje, menedżerowie będą jednak wymagali jak najlepszych wyników, co wiąże się z dodatkową presją i może okazać się dla prowadzącego drużynę trenera przekleństwem.

Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej, a do sklepów trafi 5 listopada tego roku w cenie 99,90 zł.

Plik do pobrania