Football Manager 2005 jeszcze później

Premiera gry Football Manager 2005 została ponownie przesunięta - tym razem na 18 listopada. Powodem opóźnienia są przedłużające się testy polskiej wersji tytułu.

Football Manager 2005 to gra tworzona przez Sports Interactive - firmę, która od kilkunastu lat, dzięki serii Championship Manager, jest bezsprzecznym liderem wśród twórców menedżerów piłkarskich. Gra oferuje ponad 140 lig z kilkudziesięciu krajów świata, ponad 14 tysięcy klubów sportowych, z których aż 3 tysiące możemy sami poprowadzić oraz 235 tysięcy zawodników o 145. Z narodowościach licznych innowacji, które czekają na nas w grze, wydawca szczególnie zachwala program 'Face in the Game', która pozwala graczom na umieszczenie własnych fotografii w grze.

Gra Football Manager 2005 zyskała także uznanie Andrzeja Strejlaua, byłego trenera reprezentacji Polski i jednego z największych teoretyków piłki nożnej.

Na naszym serwerze dostępna jest również wersja demonstracyjna 'Football Managera 2005', prezentujące finalną wersję kodu gry.

Plik do pobrania:

Football Manager 2005 Demo nr 2


Zobacz również