Football Manager 2005 - popularna seria w nowej oprawie graficznej

SEGA oraz Sports Interactive opublikowały wizerunek pudełka gry Football Manager 2005. Prace nad projektem opakowania gry rozpoczęły się w maju tego roku, od konkursu na logo gry, które wybrano spośród 6 000 nadesłanych projektów.

Autor zwycięskiego projektu otrzymał nagrodę w wysokości 10 000 funtów, a jego logo możecie podziwiać na zdjęciu wizerunku pudełka. Dystrybutor gry w Polsce, firma CD Projekt zastrzega, iż wygląd polskiego opakowania będzie się prawdopodobnie różnić od oryginalnego.

Przypomnijmy, że developerzy gry - Sports Interactive - uzyskali renomę na rynku menadżerów piłkarskich, dzięki stworzeniu kultowej serii Championship Manager. Po odejściu od poprzedniego wydawcy, firmy Eidos, zespół SI pracuje nad nową marką, zachowując przy tym technologię i bazę danych wykorzystywaną przy CM 03/04.

W grze znajdziemy więc ponad 3.000 klubów do prowadzenia w ponad 140 ligach z ponad 40 krajów. Każdego zawodnika występującego w naszej drużynie będzie charakteryzować ponad 30 cech, obejmujących m.in. preferowany styl gry i czy 'lepszą' nogę. Podczas rozgrywki będziemy mogli również przyglądać się poczynaniom naszych zawodników w trakcie meczy. Na uwagę w grze Football Manager 2005 zasługuje również innowacyjny system śledzenia kariery obcych zawodników, który będzie pozwalal m.in. na wypożyczanie zawodników.

Gra zostanie wydana w pełnej, polskiej wersji językowej, a trafi do sklepów prawdopodobnie już 11 listopada.

Więcej informacji


Zobacz również