Football Manager 2012 - premiera w październiku

Studio Sega ujawniło datę premiery gry Football Manager 2012. Tytuł ukaże się w wersji na PC oraz komputery Mac a jego debiut planowany jest już w październiku.

Football Manager 2012 trafi na sklepowe półki 21 października. Jeden z najpopularniejszych menedżerów piłkarskich będzie także dostępny dla posiadaczy komputerów firmy Apple.

Tradycyjnie przed premierą pełnej wersji, pojawi się demo. Wszystkie dokonania z wersji demonstracyjnej, będziemy mogli przenieść do pełnowartościowej gry Football Manager 2012.

Sega przyzwyczaiła nas do regularnych premier swoich kolejnych menedżerów piłkarskich. Deweloper zapowiada jednak, że tym razem zmiany nie będą kosmetyczne. Tegoroczna odsłona wprowadza bowiem wiele innowacji i udoskonaleń. Sega twierdzi, że jest ich ponad 800. Największą zmianą jest z pewnością możliwość dodawania oraz usuwania grywalnych lig i krajów w dowolnym momencie rozgrywki. Znacząco ulepszono także grafikę a w szczególności animacje piłkarzy. Dostajemy także dwa dodatkowe ustawienia kamery...

Demo gry ma być dostępne w ciągu najbliższych dni. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów serii...