Football Manager 2012 - premiera w październiku

Studio Sega ujawniło datę premiery gry Football Manager 2012. Tytuł ukaże się w wersji na PC oraz komputery Mac a jego debiut planowany jest już w październiku.

Football Manager 2012 trafi na sklepowe półki 21 października. Jeden z najpopularniejszych menedżerów piłkarskich będzie także dostępny dla posiadaczy komputerów firmy Apple.

Tradycyjnie przed premierą pełnej wersji, pojawi się demo. Wszystkie dokonania z wersji demonstracyjnej, będziemy mogli przenieść do pełnowartościowej gry Football Manager 2012.

Zobacz również:

  • Football Manager 2022 - poradnik. Jakim klubem zagrać?
  • PS5 Slim - data premiery, cena, specyfikacja [Aktualizacja 1.12.2021]

Sega przyzwyczaiła nas do regularnych premier swoich kolejnych menedżerów piłkarskich. Deweloper zapowiada jednak, że tym razem zmiany nie będą kosmetyczne. Tegoroczna odsłona wprowadza bowiem wiele innowacji i udoskonaleń. Sega twierdzi, że jest ich ponad 800. Największą zmianą jest z pewnością możliwość dodawania oraz usuwania grywalnych lig i krajów w dowolnym momencie rozgrywki. Znacząco ulepszono także grafikę a w szczególności animacje piłkarzy. Dostajemy także dwa dodatkowe ustawienia kamery...

Demo gry ma być dostępne w ciągu najbliższych dni. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów serii...