Football Manager 2022 w Xbox Game Pass już w dniu premiery!

Po długim oczekiwaniu, wreszcie otrzymaliśmy szczegóły na temat premiery najnowszej odsłony serii Football Manager. Posiadacze abonamentu Xbox Game Pass będą mieli wyjątkowe powody do radości.

Football Manager 2022 w Xbox Game Pass już w dniu premiery!

fot. Sports Interactive

Studio Sports Interactive postanowiło dzisiaj podzielić się z nami nowymi informacjami na temat Football Manager 2022. Na początek najważniejsze - data premiery. W najnowszą odsłonę menadżerów piłkarskich zagramy już 9 listopada tego roku na PC, Mac, konsolach Xbox (Xbox One, Xbox Series X/S) oraz na urządzeniach mobilnych. Po raz pierwszy w historii, najnowsza część serii Football Manager będzie dostępna dla posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass już w dniu swojej premiery! Co istotne, dotyczy to zarówno wydania na PC, jak i konsolowego.

Football Manager 2022 po raz kolejny pozwoli nam stanąć na czele wybranego klubu piłkarskiego i poprowadzić go do glorii i chwały. Pomoże nam w tym rozbudowany system transferowy czy opracowana w pocie czoła taktyka. Najnowsza odsłona serii ma przynieść ze sobą wiele usprawnień w rozgrywce i nowości. Na więcej szczegółów będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać. Sports Interactive zapewnia nas, że w nadchodzących tygodniach dowiemy się wszystkiego o FM 2022.

Zobacz również:

Football Manager 2022 będzie dostępy w Polsce w naszym rodzimym języku (napisy). Jeśli złożycie zamówienie przedpremierowe na grę, to możecie liczyć na 10% zniżkę.

Zobacz również: PlayStation Showcase już dziś. Sprawdź, jakie gry zobaczymy