Formuła Play na kartę, czyli nowa oferta sieci Play dla klientów prepaid

Polska sieć komórkowa Play zaprezentowała dzisiaj nową ofertę o nazwie Formuła Play na kartę. Nowa taryfa kierowana jest dla klientów zainteresowanych ofertą prepaid.

Nowa oferta Formuła Play na kartę, wedle zapewnień operatora, ma mieć lepsze warunki pod względem finansowym od rozwiązań konkurencji. Cechować ma ją także prostota i wygoda. Klienci zamiast pamiętać o wpisywaniu jednorazowych kodów w celu aktywowania co miesiąc kilku nowych pakietów (SMS, połączeń i internetu) będą mogli uruchomić jeden pakiet za pomocą kodu lub SMS-a, a ten będzie się automatycznie odnawiał co miesiąc.

Formuła Play na kartę, czyli nowa oferta sieci Play dla klientów prepaid

W nowej taryfie Formuła Play na kartę dostępne będą trzy pakiety do wyboru o nazwach Formuła SMS, Formuła 3w1 oraz Formuła 4w1. Podstawowy pakiet to Formuła SMS pozwalający na wysyłanie nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci. Kosztować ma 7 złotych miesięcznie. Formuła 3w1 to z kolei pakiet, w ramach którego klienci otrzymają nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, bezpłatne rozmowy w ramach sieci Play oraz 100 MB internetu mobilnego 4G LTE. Koszt tego pakietu to 14 złotych miesięcznie.

Zobacz również:

  • Kupiłeś nowego smartfona? Być może już jest zainfekowany!

Formuła 4w1 to ostatni z pakietów, który kosztuje już 21 złotych na miesiąc. Oprócz bezpłatnych SMS-ów do wszystkich sieci i nielimitowanych rozmów w Play klienci otrzymają 1 GB transferu w sieci 4G LTE oraz zniżkę na połączenia do innych sieci niż Play - 9 groszy za minutę połączenia zamiast standardowych 27 groszy. Niestety, w przypadku nowej oferty Play nie ma mowy o rocznej ważności konta, jak w przypadku starszych taryf.

Doładowania w wysokości od 5 do 99 złotych ważność konta przedłużana jest o 50 dni, a doładowania za 100 złotych i więcej przedłużają ją o 150 dni. Dobra wiadomość jest jednak taka, że dostępne będą nadal dodatkowe pakiety internetowe, a migracja na nową taryfę nie będzie koniecznością.

źródło: blogplay.pl