Formuła Specjalna od Play, czyli kolejny abonament w ofercie fioletowej sieci

Polska sieć Play wprowadziła do swojej oferty zupełnie nowy abonament o nazwie Formuła Specjalna, który jest kolejną propozycją oprócz dotychczasowych Formuł Unlimited i Unlimited Europa. Opłata miesięczna w najnowszym typie umowy wynosi równe 45 złotych dla obecnych klientów. Umowa z telefonem podpisywana jest na dwa lata.

W ofercie sieci Play pojawiła się zupełnie nowa pozycja przeznaczona dla klientów postpaid. Nowa propozycja operatora to kolejna odmiana taryfy Formuła Play Unlimited, która otrzymała nazwę Formuła Specjalna. Cena abonamentu wraz z telefonem to 45 złotych płatne miesięcznie dla abonentów Play - pod warunkiem wybrania e-faktury.

Nowy abonament Formuła Specjalna różni się pod pozostałych formuł no-limits brakiem nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci w Polsce. W przypadku nowej oferty sieci Play mamy dostępny tylko Stan Darmowy, czyli bezpłatne rozmowy wewnątrz sieci Play. Na połączenia do innych sieci operator przewidział 200 darmowych minut.

Formuła Specjalna od Play, czyli kolejny abonament w ofercie fioletowej sieci

Oprócz tego konsumenci, którzy zdecydują się na Formułę Specjalną dostaną pakiet 300 SMS-ów oraz pakiet 500 megabajtów transferu danych. Możliwe jest oczywiście dokupienie dodatkowych pakietów, ale warto się zastanowić, czy w tym przypadku nie wziąć po prostu wyższego abonamentu.

Umowa Formuła Specjalna podpisywana jest na standardowe 2 lata i użytkownicy mogą wybrać dodatkowo telefon. Ceny telefonów, biorąc pod uwagę kwotę abonamentu, są atrakcyjne, a można je dodatkowo obniżyć powiększając opłatę miesięczną o 10 złotych. Warto jednak przeliczyć, czy taka obniżka w perspektywie dwóch lat będzie opłacalna.

źródło: http://