Formuła Specjalna od Play, czyli kolejny abonament w ofercie fioletowej sieci

Polska sieć Play wprowadziła do swojej oferty zupełnie nowy abonament o nazwie Formuła Specjalna, który jest kolejną propozycją oprócz dotychczasowych Formuł Unlimited i Unlimited Europa. Opłata miesięczna w najnowszym typie umowy wynosi równe 45 złotych dla obecnych klientów. Umowa z telefonem podpisywana jest na dwa lata.

W ofercie sieci Play pojawiła się zupełnie nowa pozycja przeznaczona dla klientów postpaid. Nowa propozycja operatora to kolejna odmiana taryfy Formuła Play Unlimited, która otrzymała nazwę Formuła Specjalna. Cena abonamentu wraz z telefonem to 45 złotych płatne miesięcznie dla abonentów Play - pod warunkiem wybrania e-faktury.

Nowy abonament Formuła Specjalna różni się pod pozostałych formuł no-limits brakiem nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci w Polsce. W przypadku nowej oferty sieci Play mamy dostępny tylko Stan Darmowy, czyli bezpłatne rozmowy wewnątrz sieci Play. Na połączenia do innych sieci operator przewidział 200 darmowych minut.

Zobacz również:

  • Najlepszy abonament - jaką ofertę i operatora wybrać?
Formuła Specjalna od Play, czyli kolejny abonament w ofercie fioletowej sieci

Oprócz tego konsumenci, którzy zdecydują się na Formułę Specjalną dostaną pakiet 300 SMS-ów oraz pakiet 500 megabajtów transferu danych. Możliwe jest oczywiście dokupienie dodatkowych pakietów, ale warto się zastanowić, czy w tym przypadku nie wziąć po prostu wyższego abonamentu.

Umowa Formuła Specjalna podpisywana jest na standardowe 2 lata i użytkownicy mogą wybrać dodatkowo telefon. Ceny telefonów, biorąc pod uwagę kwotę abonamentu, są atrakcyjne, a można je dodatkowo obniżyć powiększając opłatę miesięczną o 10 złotych. Warto jednak przeliczyć, czy taka obniżka w perspektywie dwóch lat będzie opłacalna.

źródło: http://