Fortnite - 3 sezon właśnie się rozpoczął i wprowadza do gry Aquamana

Długo przyszło czekać fanom Fortnite'a na nowy sezon. Najgorsze jednak już za nimi, jak poinformował właśnie Epic Games - trzeci sezon rywalizacji rozpoczyna się już dzisiaj.

Trzeci sezon w Fortnite: Chapter 2 przynosi ze sobą mnóstwo nowości. Przede wszystkim, poważne zmiany dotknęły mapę, która została zalana wodą. Gracze mogą teraz liczyć na nowe obszary, lokacje i wyzwania. Nowości efektownie przedstawia również, zaprezentowany dziś zwiastun.

Oczywiście, nie mogło zabraknąć również nowego karnetu bojowego, który również powiązany jest z wodą. Do gry zawita m.in. komiksowy superbohater - Aquaman, inspirowany jego ostatnim filmowym wizerunkiem, a więc aktorem Jasonem Momoą. Do Fortnite trafi również nowy, dość niezwykły środek transportu - rekin. Wystarczy wykorzystać wędkę, aby z tych groźnych drapieżników uczynić swój niecodzienny rydwan.

Sezon 3 w Fortnite: Chapter 2 potrwa do 26 sierpnia. Studio Epic już ujawniło, że w trakcie jego trwania mapa będzie ulegać kolejnym zmianom. Woda będzie opadać i odkrywać nowe "miejscówki" i tajemnice. W Fortnite możecie zagrać bez żadnych dodatkowych opłat na PC, konsolach (PS4, Xbox One, Nintendo Switch) oraz urządzenaiach mobilnych z Android i iOS.

Zobacz również: PlayStation 5 - gry na wyłączność będą ważniejsze niż kiedykolwiek przedtem