Fortnite - Gniew Królowej Sześcianów rozpala się na Halloween

Z okazji Halloween w grze Fortnite rozpoczęło się kolejne wydarzenie. Tym razem na pierwszym planie pojawia się Królowa Sześcianów i jej żołnierze.

fot. Epic Games

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji w Fortnite rozpoczęła się faza serii Fortnite: Koszmarów Czar. Do gry wkracza Królowa Sześcianów oraz jej potężni żołnierze. Wydarzenie potrwa do 2 listopada.

Aktualizacja 18.21 wprowadziła do gry budowlę o tajemniczej nazwie Zbieżność. Znajduje się ona na środku wyspy. Epic Games zapowiada, że w listopadzie będzie ona ewoluować. W Fortnite pojawili się także potężni obrońcy Królowej Sześcianów, Opiekuni. Są to niezwykle duże i odporne na obrażenia stwory. Wraz z łatką do gry została wprowadzona także nowa broń - Kosa z Ubocza. Powróciły również Miotły Wiedźm oraz wyrzutnie dyń.

Zobacz również:

Co więcej, aktualizacja naprawia także problem, przez który strzelby w trybie Naparzanka nie działały.

W oficjalnym opisie możemy przeczytać:

Widzieliście już Sześciany i walczyliście z potworami Sześcianu, ale teraz do ich szeregów dołączyła nowa siła: Opiekuni – najpotężniejsi spośród napotkanych dotąd wojowników Królowej Sześcianów. Wysokie, złowrogie, cieniste zjawy, których widmowe macki wciągną was wprost do Ubocza, zmuszając do walki na ich własnym terenie. Przetrwajcie atak Opiekunów, a nie pożałujecie.

To jeszcze nie wszystko. Gniew Królowej Sześcianów dał początek nowej broni z Ubocza – złowieszczej Kosie z Ubocza – oraz powracającym przedmiotom, takim jak Miotły Wiedźm i wyrzutnia dyń. Użyjcie kosy i innego upiornego wyposażenia, by dotrzymać tempa wrogom na polu walki.

Zobacz także: Age of Empires IV - gdzie kupić przed premierą