Fortnite - UFO przesuwa się nad wyspę. Szykuje się atak?

W ciągu kilku ostatnich dni znacząco zmieniła się pozycja głównego statku UFO. Co mogą oznaczać takie zmiany?

fot. Epic Games

Od rozpoczęcia 7 sezonu Fortntie, Epic Games nie zwalnia ani na chwilę, i co kilka dni do gry trafiają nowe elementy. Niedawno otrzymaliśmy możliwość dostania się na pokład ogromnego statku matki, który wisi nad wyspą. Okazuje się, że główny pojazd UFO zmienia swoją pozycję i w ciągu kilku ostatnich dni coraz bardziej przesuwa się nad wyspę.

Początkowo jego ruchy były bardzo powolne i mało zauważalne, jednak teraz widzimy, że z każdym dniem pozycja statku zmienia się coraz bardziej. Obecnie pojazd znajduje się praktycznie nad połową wyspy. Jeżeli tempo zmian się utrzyma, to na koniec aktualnego wydarzenia możemy się spodziewać kilku zmian. Nie wiadomo aktualnie, co twórcy szykują, jednak na pewno ruchy ze strony statku matki nie są przypadkowe i kryje się za nimi coś więcej.

Zobacz również:

  • Fortnite - koncert Ariany Grande już za tydzień? To możliwe
  • PlayStation 5 sprzedaje się świetnie. Sony bije kolejne rekordy
  • Fortnite - aktualizacja 17.21 dodaje nową, potężną broń

Kilka dni temu informowaliśmy o teorii, która mówi o możliwości ponownego pojawienia się latającej wyspy w Fortnite. Być może po dotarciu statku bezpośrednio nad wyspę, obcy zaatakują któryś fragment, wskutek czego jej część się oderwie i będzie unosić się nad powierzchnią. W tej chwili pozostaje nam jeszcze poczekać i obserwować zmiany zachodzące na niebie nad wyspą.

Zobacz także: FIFA 22 - kod do beta testów, jak zdobyć? [Poradnik]