Fortnite: aktualizacja 10.40

Co nowego przynosi aktualizacja 10.40 do tej popularnej gry sieciowej? Zobacz już teraz!

Wśród nowości, które przynosi ta aktualizacja, znajdują się między innymi:

  • Mordownia - sprawdźcie swoje umiejętności i pamięć mięśniową! Celem tego nowego trybu jest jak najszybsze dotarcie do końca przy jednoczesnym likwidowaniu celów po drodze. Rywalizujcie ze znajomymi lub innymi graczami o najlepszy czas w rankingu.
  • Rozgwieżdżone Przedmieścia - prosiliście kiedyś spadającą gwiazdę o dobre łupy? Odwiedźcie tę nową strefę szczeliny, a wasze marzenia się spełnią – znajdziecie tam spadające gwiazdy pełne fantów!

Fortnite: aktualizacja 10.40

Tryby okresowe:

Ruszane Strefy - Rodzaj drużyn: solo | Odradzanie się: wyłączone. Symulacja końcówki meczu Battle Royale – ale na ograniczonej przestrzeni! Likwidujcie konkurencję, unikając zbliżającej się burzy. Losowo generowane elementy i ekwipunek sprawiają, że każda runda jest wyjątkowa. Możecie wskoczyć do kolejki z maksymalnie 15 znajomymi.

  • Koloseum: zostańcie najlepszymi gladiatorami świata na tej wyspie inspirowanej antycznym Koloseum. Otwarty styl mapy wymaga szybkiego budowania.
  • Pustynia: przedrzyjcie się przez pustynne miasteczko do ostatniego kręgu. Zróżnicowanie broni i duża mobilność zapewniają wyjątkową rozgrywkę.
  • Spływ Rzeką: pozostańcie w strefie bezpiecznej, pędząc rzeką na tej oryginalnej wyspie z trybu Ruszane Strefy. Gotowe panele skokowe i stały tor ruchu burzy pozwalają się zapoznać z mapą w kilka rund.
  • Wir: ta wyspa to niezwykła wersja Ruszanych Stref z górzystym terenem do pokonania. Zmiany wysokości pomiędzy strefami mogą być drastyczne!

Od godz. 15:00 w piątek 27 września do godz. 15:00 w poniedziałek 30 września każdy rozegrany mecz zapewni wam podwójną liczbę PD.

Pełna lista zmian znajduje się na tej stronie.