Fortnite - kolejny wirtualny koncert zapowiedziany, wystąpią: Dillon Francis, Steve Aoki oraz deadmau5

Fortnite ma już 350 milionów graczy, z tego powodu Epic Games zaprasza na koncert, w którym wystąpią Dillon Francis, Steve Aoki oraz deadmau5.

Studio Epic Games postanowiło pochwalić się kolejnym znakomitym wynikiem, jaki osiągnęła gra Fortnite. Według twórców, obecnie w przebojowe battle royale gra już 350 milionów ludzi. Co ciekawe, około 150 milionów graczy dołączyło do zabawy w ciągu ostatnich 18 miesięcy, ostatnim razem Epic chwaliło się 200 milionami użytkowników w listopadzie 2018 roku.

Chcąc uczcić kolejny sukces produkcji, Epic Games postanowiło zaprosić wszystkich graczy na wielkie wydarzeniem, które odbędzie się w pacyfistycznym trybie gry - Party Royale. Odbędzie się ono w nocy z piątku na sobotę, o godzinie 3:00 czasu polskiego. Na żywo wystąpią znani muzycy - Dillon Francis, Steve Aoki oraz deadmau5. Jeśli jednak nie dacie rady wziąć udział w zabawie, to w sobotę o godzinie 20:00 dostępna będzie powtórka z wydarzenia. Oprócz dobrej muzyki, na każdego gracza czekają dodatkowe nagrody kosmetyczne w grze.

Warto przypomnieć, że nie jest to pierwszy raz, gdy w Fortnite odbywa się koncert na żywo. Nieco ponad dwa tygodnie temu, na wirtualnej scenie wystąpił Travis Scott – popularny amerykański raper. Wydarzenie to zgromadziło miliony graczy żądnych dobrej zabawy.

Śmiało możemy stwierdzić, że ostatnie wydarzenia w Fortnite to znak obecnych czasów. Muzycy, którzy nie mogą łączyć się ze swoimi fanami w tradycyjny sposób, w połączeniu z nowymi technologami i grami wideo, mogą docierać do nich pomimo ograniczeń wywołanych pandemią.

Zobacz również: Fortnite – Epic Games banuje gracza na 4 lata, ale nie obyło się bez kontrowersji

źródło: wccftech.com